TV-tablå för tisdag

06:00 Morgonstudion

06:17 Sportnytt i Morgonstudion

06:21 Morgonstudion

06:30 Rapport

06:35 Morgonstudion

06:45 Väder

06:46 Morgonstudion

07:00 Rapport

07:05 Lokala nyheter

07:08 Morgonstudion

07:15 Väder

07:16 Sportnytt i Morgonstudion

07:20 Morgonstudion

07:30 Rapport

07:35 Lokala nyheter

07:38 Morgonstudion

07:45 Väder

07:46 Morgonstudion

08:00 Rapport

08:05 Lokala nyheter

08:08 Morgonstudion

08:15 Väder

08:16 Sportnytt i Morgonstudion

08:20 Morgonstudion

08:30 Rapport

08:35 Lokala nyheter

08:38 Morgonstudion

08:45 Väder

08:46 Morgonstudion

09:00 Rapport

09:05 Lokala Nyheter

09:08 Morgonstudion

09:10 Hemmagympa med Sofia

09:30 Slappna av med Ulrika

09:40 Rederiet

10:25 Anslagstavlan

10:30 Vem bor här?

11:30 Superföräldrar

12:00 Bäst i test

13:00 Muren

14:00 Sverige!

14:30 Fråga doktorn

15:15 Vi två Film

16:45 McLeods döttrar

17:30 Sverige idag

18:00 Rapport

18:15 Kulturnyheterna

18:28 Sportnytt

18:33 Lokala nyheter

18:45 Go'kväll

19:30 Rapport

19:55 Lokala nyheter

20:00 Trädgårdstider

21:00 Hjälp, vi har köpt en bondgård!

21:30 Veckans brott

09:00 SVT Forum

12:00 Rapport

12:03 SVT Forum

16:00 Rapport

16:05 SVT Forum

16:15 Agenda

17:00 Suzanne möter

17:15 Nyheter på lätt svenska

17:20 Nyhetstecken

17:30 Oddasat

17:45 Uutiset

18:00 Svansjön

18:25 Fotboll: Landskamp

20:00 Världens historia

20:50 Lenas resor

21:00 Aktuellt

21:34 Kulturnyheterna

21:41 Nyhetssammanfattning

21:45 Utrikesbyrån

22:15 Persona non grata – Soran Ismail

22:45 Persona non grata – Soran Ismail

00:45 Sportnytt

06:00 Extreme Makeover: Home Edition

07:00 Undercover Boss US

08:00 Undercover Boss US

09:00 Unforgettable

10:00 Unforgettable

11:00 Chicago Med

12:00 Million Dollar Listing New York

13:00 Lyxfällan

14:00 MasterChef Junior US

15:00 Svenska Hollywoodfruar

16:00 Million Dollar Listing New York

17:00 The Real Housewives of Dallas

18:00 Lyxfällan

19:00 MasterChef Junior US

20:00 Lyxfällan

21:00 Boligkøb i blinde

22:00 Chicago Med

00:00 L.A.'s Finest

10:00 Malou efter tio

12:00 Emmerdale

12:30 Home and Away

13:00 Bytt är bytt

13:55 Nyheterna extra: Presskonferens coronaviruset

15:00 A Place in the Sun: Home or Away

16:00 A Place in the Sun: Home or Away

17:00 Efter fem

18:50 Keno

19:00 TV4Nyheterna

19:15 Sporten

19:20 TV4Vädret

19:30 Robinson

20:00 Karl-Fredrik på Österlen

21:00 Jägarna

22:00 TV4Nyheterna

22:30 Ekonominyheterna

22:35 Sporten

22:50 TV4Vädret

23:00 CSI

00:50 CSI

 

06:00 Fødeavdelingen Norge

06:50 Sofias änglar

07:35 Vägens hjältar

08:30 Wahlgrens värld

09:30 Sofias änglar

10:35 Fødeavdelingen Norge

11:40 Wahlgrens värld

12:40 Ullared

13:45 Bergs drömkåk

14:50 Big Bang Theory, The

15:15 Big Bang Theory, The

15:45 My 600-lb Life

16:55 Tunnelbanan

18:00 Vägens hjältar

19:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik

20:00 Älskar, älskar inte

21:00 Ensam i vildmarken

22:00 Alla mot alla med Filip och Fredrik

23:15 Helt perfekt

00:10 Dead Silent

06:00 Just Shoot Me!

06:30 Married...with Children

07:00 Married...with Children

07:30 The Simpsons

08:00 The Simpsons

08:30 Men at Work

09:00 Men at Work

09:30 Just Shoot Me!

10:00 Brooklyn Nine-Nine

10:30 Brooklyn Nine-Nine

11:00 Face Off

12:00 Lethal Weapon

13:00 Lethal Weapon

14:00 Elementary

15:00 Elementary

16:00 NCIS: Los Angeles

17:00 NCIS: Los Angeles

18:00 Seinfeld

18:30 Seinfeld

19:00 The Simpsons

19:30 The Simpsons

20:00 Seinfeld

20:30 Seinfeld

21:00 Shanghai Knights Film

23:20 The Simpsons

00:55 American Dad

06:00 Mannen som talar med hundar

07:00 Big Brother Sverige

08:00 Garden Rescue

09:00 A Place in the Sun: Home or Away

10:00 Lilla huset på prärien

11:00 Mannen som talar med hundar

12:00 Dr Phil

13:00 Shakespeare & Hathaway: Private Investigators

14:00 Mord och inga visor

15:00 Diagnosis Murder

16:00 Det okända

17:00 Garden Rescue

18:00 Glamour

18:30 Glamour

19:00 Big Brother Sverige

20:00 Hudson & Rex

21:00 Jorden runt med tåg

22:00 Hawaii 5-0

00:55 Diagnosis Murder

06:00 Buying and Selling

07:00 Buying and Selling

08:00 Come Dine with Me

08:30 Come Dine with Me

09:05 Antiques Road Trip

10:05 Escape to the Country

11:05 Jamie's 15 Minute Meals

11:40 Jamie's 15 Minute Meals

12:15 Jamie's 15 Minute Meals

12:50 Jamie's 15 Minute Meals

13:25 MasterChef: The Professionals

14:45 Doc Martin

15:55 Midsomer Murders

18:00 Antiques Road Trip

19:00 Escape to the Country

20:00 NCIS

21:00 NCIS: New Orleans

22:00 Dragons' Den

00:30 Hart to Hart

06:00 Diners, Drive-ins and Dives

06:25 Wheeler Dealers

07:20 Fast N' Loud

08:15 Gold Rush

09:15 Deadliest Catch

10:20 Wheeler Dealers

11:25 Böda Camping

12:25 Salvage Hunters

13:30 Wheeler Dealers

14:35 Ullared

15:35 Borderforce USA: The Bridges

16:40 Top Gear: Best of season 9-10

17:50 Böda Camping

18:50 Ullared

19:55 Borderforce USA: The Bridges

21:00 Property Brothers

22:00 Irene Huss: Den krossade tanghästen Film

00:00 Borderforce USA: The Bridges

06:00 Science of Stupid

06:30 Science of Stupid

07:00 Wild West Alaska

08:00 Wild West Alaska

09:00 Border Security: America's Front Line

09:30 Border Security: America's Front Line

10:00 Border Security: America's Front Line

10:30 Border Security: America's Front Line

11:00 Alaska State Troopers

12:00 Alaska State Troopers

13:00 Swamp People

14:00 Swamp People

15:00 Pawn Stars

15:30 Pawn Stars

16:30 Storage Wars

17:00 Storage Wars

17:30 Storage Wars

18:00 American Pickers

19:00 American Pickers

20:00 Ice Road Truckers

21:00 Pawn Stars

21:30 Pawn Stars

22:00 The Curse of Oak Island

23:00 Cops

00:00 Ross Kemp: Extreme World

06:00 90 Days to Wed

06:40 Caribbean Life

07:05 Caribbean Life

07:25 De unge mödre

08:15 House Hunters

08:45 House Hunters

09:20 Long Island Medium

10:20 My Lottery Dream Home

10:50 My Lottery Dream Home

11:20 Familjen Lundell

11:55 Familjen Lundell

12:30 Good Bones

13:30 Flip or Flop

14:00 Flip or Flop

14:30 My Lottery Dream Home

15:00 My Lottery Dream Home

15:35 Obsessive Compulsive Cleaners

16:40 Familjen Lundell

17:10 Familjen Lundell

17:45 Flip or Flop

18:15 Flip or Flop

18:50 My 600-lb Life

20:00 The Bad Skin Clinic

21:05 My Feet Are Killing Me

22:10 Evil Lives Here

00:40 Nightmare Next Door

06:00 All New Traffic Cops

07:00 Polis på plats

07:30 Polis på plats

08:00 Police Interceptors

09:00 Cheaters

10:00 Cheaters

11:00 SOS – Nattens hjältar

12:00 Polis på plats

12:30 Polis på plats

13:00 Kronofogden knackar på

14:00 Magiska blåsningar

14:30 Magiska blåsningar

15:00 All New Traffic Cops

16:00 Police Interceptors

17:00 Police Interceptors

18:00 Kronofogden knackar på

19:00 Magiska blåsningar

19:30 Magiska blåsningar

20:00 America's Funniest Home Videos

20:30 America's Funniest Home Videos

21:00 Parlamentet

00:30 Life of David Gale, The Film

 

20:00 Fotboll: Landskamp

20:30 Trädgårdstider

21:30 Hjälp, vi har köpt en bondgård!

22:00 Rederiet

22:45 Engelska Antikrundan

14:00 UR Samtiden

17:00 Skattjägarna

17:30 Spelbolagens hemligheter

18:25 Historiens myter och sanningar

19:15 KGB:s hemliga arkiv

20:10 Världens natur

21:00 Japan med Sue Perkins

21:50 Kanaler, båtar och kärlek

22:35 Nationalskattens hemligheter

06:00 How Do They Do It?

06:25 Tanked

07:10 Homestead Rescue

08:05 How Do They Do It?

08:40 How Do They Do It?

09:10 Wheeler Dealers

10:15 Kindig Customs

11:20 Deadliest Catch

12:25 Gold Rush: Dave Turin's Lost Mine

13:30 Gold Rush: Dave Turin's Lost Mine

14:35 How Do They Do It?

15:10 How Do They Do It?

15:45 Salvage Hunters - Best Buys

16:55 Salvage Hunters - Best Buys

18:00 Wheeler Dealers

19:00 Wheeler Dealers

20:00 Gold Rush

21:00 Gold Rush

22:00 Alaska: The Last Frontier

00:05 Gold Rush

06:00 Dr. Jeff: Rocky Mountain Vet

06:48 Treehouse Masters

07:36 Cat vs Dog

08:25 Dr. Dee: Alaska Vet

09:15 My Cat From Hell

10:05 My Cat From Hell

10:55 Tanked

11:50 Meet The Penguins

12:20 Meet The Penguins

12:45 Coyote Peterson: Brave the Wild

13:15 Coyote Peterson: Brave the Wild

13:40 Lone Star Law

14:35 Pit Bulls & Parolees

15:30 My Cat From Hell

16:25 Nature's Strangest Mysteries: Solved

16:55 Nature's Strangest Mysteries: Solved

17:20 Evan Goes Wild

18:15 Evan Goes Wild

19:10 Evan Goes Wild

20:05 The Zoo

21:00 The Aquarium

21:55 My Cat From Hell

22:50 My Cat From Hell

00:30 I'm Alive

06:00 Beccas gäng

06:10 Bing

06:20 Familjen Rävling

06:30 Simon

06:35 Stella och Sam

06:50 Katten i hatten vet allt om ditten och datten

07:00 Paddingtons äventyr

07:10 Fåret Shaun

07:20 Uppfinnar-Johanna

07:30 Bara vanligt vatten

07:35 Fixarna

07:40 Ricky Zoom

07:50 Tilde

08:05 Pyjamashjältarna

08:15 Greta Gris

08:20 Louie & Yoko bygger

08:30 Maja Sprall

08:35 Pippi Långstrump

09:00 Molang

09:05 Allt och lite till

09:30 Mäta med skägg

09:45 Stava med skägg

10:00 Lärtimmen för lågstadiet

11:00 Förskoletimmen med Johannes

12:00 Imse och Vimse - meänkieli

12:05 Imse och Vimse - meänkieli

12:10 Daniel Tigers kvarter

12:20 Ella, Oscar och Hoo

12:30 P King Älling

12:45 Träd Fu Tom

13:05 Ax till max

13:15 Lille Roy

13:30 Game on

13:45 Bolibompa: Prinsessorna och Pruttas hämnd

13:50 Molang

13:55 Thunderbirds

14:20 Gumballs fantastiska värld

14:30 Almost never

14:55 M.I. High

15:20 Spartikelmysteriet

15:50 Pinsamheter

16:15 Tidlös prinsessa

16:40 Snö + 7

17:00 Ett fall för KLURO

17:15 Safirdrakens krafter

17:25 Robyn och rymdpatrullen

17:35 Familjen Rävling

17:45 Iknarf och Knarf

17:50 Evi & Co

18:00 Bolibompaklubben

18:01 Greta Gris

18:05 Ella, Oscar och Hoo

18:14 Bolibompaklubben

18:15 Murklor och purklor

18:20 Doktorerna

06:00 101 Dalmatian Street

06:15 Phineas And Ferb

06:30 Phineas And Ferb

06:45 Phineas And Ferb

07:00 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

07:25 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

07:50 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

08:15 Bunk'd

08:40 Bunk'd

09:05 Stuck In The Middle

09:30 Stuck In The Middle

09:55 Jessie

10:20 Jessie

10:45 Raven's Home

11:10 Raven's Home

11:35 Just Roll With It

12:00 K.C. Undercover

12:25 K.C. Undercover

12:50 Coop & Cami Ask The World

13:15 Coop & Cami Ask The World

13:40 Sydney To The Max

14:05 Stuck In The Middle

14:30 Raven's Home

14:55 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

15:20 The Owl House

15:45 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

16:10 Bunk'd

16:35 Coop & Cami Ask The World

17:00 Just Roll With It

17:25 Sydney To The Max

17:50 K.C. Undercover

18:15 Raven's Home

18:40 Gabby Duran & The Unsittables

19:05 Bunk'd

19:30 Bunk'd

19:55 Stuck In The Middle

20:20 K.C. Undercover

20:45 Coop & Cami Ask The World

21:10 Coop & Cami Ask The World

21:35 Jessie

22:00 Disney Fam Jam S1

22:25 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

22:45 Austin & Ally

23:10 Binny and the Ghost

23:35 Dog With A Blog

00:50 Violetta

06:00 Unga föräldrar

06:30 Unga föräldrar

07:00 Tina på besök

08:00 Tina på besök

09:00 112 - på liv och död

10:00 112 - på liv och död

11:00 Familjen Annorlunda

12:00 Unga föräldrar

12:30 Unga föräldrar

13:00 Unga föräldrar

13:30 Unga föräldrar

14:00 Tina i fjällen

15:00 Tina i fjällen

16:00 Familjen Annorlunda

17:00 112 - på liv och död

18:00 112 - på liv och död

19:00 Inifrån operationssalen

20:00 Inifrån operationssalen

21:00 Veterinären på landet

22:00 Världens bästa veterinär

00:00 Veterinären på landet

07:05 Aktören Film

09:00 I gult och blått Film

11:00 Lilla huset på prärien

12:05 Lilla huset på prärien

13:05 Frasier

13:35 Frasier

14:00 A Million Little Things

15:00 Vem dömer Amy?

16:00 Lilla huset på prärien

17:00 Lilla huset på prärien

18:00 M.A.S.H.

18:30 M.A.S.H.

19:00 M.A.S.H.

19:30 M.A.S.H.

20:00 Skål

20:30 Skål

21:00 Vem dömer Amy?

22:00 A Million Little Things

23:00 Frasier

00:35 Skål

 

07:15 Medicinen

09:35 Rush Hour 3

11:25 Behind The Candelabra

13:55 The Three Musketeers

16:00 The Imitation Game

18:25 Little Children

21:00 Million Dollar Baby

00:55 Pride and Glory

06:00 Bröderna Lejonhjärta

07:45 Lilla Jönssonligan och cornflakeskuppen

09:10 Vita Nejlikan

10:40 Kronblom kommer till stan

12:10 Alla tiders 91:an Karlsson

13:25 Förortsungar

15:00 10 000 Timmar

16:30 Niklas och figuren

18:00 På rymmen med Pippi Långstrump

19:40 Sean Banan inuti Seanfrika

21:00 Hur många kramar finns det i världen

00:00 Jägarna 2

07:10 Three Identical Strangers

08:45 Se upp för Jönssonligan

10:45 The Lego Movie 2: The Second Part

12:30 Furry Vengeance

14:00 Weathering with You

15:50 Swingers

17:10 Solsidan

18:50 Shazam!

21:00 The Dead Don't Die

00:15 Killerman

06:20 The Secret Life of Pets 2

07:45 SamSam

09:00 Gooseboy

10:25 Planet Action

10:55 Sliding Doors

12:30 En del av mitt hjärta

14:25 Barn

17:00 We Intend to Cause Havoc

18:30 Pavarotti

20:20 Star File (Long)

20:30 Alle utlendinger har lukka gardiner

21:55 Star File (Short)

00:30 Welcome to Chechnya

06:00 The Office (US)

06:20 The Office (US)

06:45 Penny on M.A.R.S.

07:10 Penny on M.A.R.S.

07:35 Penny on M.A.R.S.

08:00 H20 Just add water

08:25 Robssons

08:50 Robssons

09:10 Enkelstöten

10:00 The Office (US)

10:20 The Office (US)

10:45 The Office (US)

11:05 The Office (US)

11:30 Solsidan

11:50 Solsidan

12:15 Penny on M.A.R.S.

12:35 Penny on M.A.R.S.

13:00 Penny on M.A.R.S.

13:25 H20 Just add water

13:50 Robssons

14:15 Robssons

14:40 Enkelstöten

15:25 The Office (US)

15:45 The Office (US)

16:10 The Office (US)

16:35 The Office (US)

16:55 Solsidan

17:20 Solsidan

17:45 Schitt's Creek

18:05 Schitt's Creek

18:30 Schitt's Creek

18:50 Charmed

19:30 H20 Just add water

19:55 Love Life

20:25 Love Life

21:00 Transplant

21:40 Transplant

22:25 Gangs of London

00:20 Riviera

06:25 Planet Action

06:55 Miss You Already

08:45 The Mule

10:40 Mon chien Stupide

12:25 The Current War

14:10 LasseMajas Detektivbyrå - Tågrånarens Hemlighet

15:30 UglyDolls

16:55 A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

18:20 Drømmebyggerne

19:35 Star File (Long)

19:45 Star File (Long)

20:00 Godzilla: King of the Monsters

00:45 Beck - Utom rimligt tvivel (40)

06:00 MTV Breakfast Club

09:55 Teen Mom 2

10:35 Teen Mom: Young & Pregnant

11:15 Teen Mom: Young & Pregnant

11:55 Teen Mom: Young & Pregnant

12:35 Just Tattoo Of Us

13:20 Just Tattoo Of Us

14:05 Catfish: The TV Show

14:45 Catfish: The TV Show

15:25 Catfish: The TV Show

16:05 Ghosted: Love Gone Missing

16:45 Ridiculousness

17:05 Ridiculousness

17:25 The Charlotte Show

18:10 The Charlotte Show

18:55 Catfish: The TV Show

19:35 Catfish: The TV Show

20:15 Ghosted: Love Gone Missing

20:55 Ridiculousness

21:15 Ridiculousness

21:35 Ridiculousness

22:00 MTV's Living the Dream

22:20 MTV's Living the Dream

22:40 MTV's Living the Dream

23:00 MTV's Living the Dream

00:30 Geordie Shore

06:00 Alvinnn!!! och Gänget

06:15 Alvinnn!!! och Gänget

06:25 44 Katter

06:40 Lugn i stormen

06:50 Lugn i stormen

07:20 Henry Danger

07:45 Henry Danger

08:10 Familjen Thunderman

08:35 Familjen Thunderman

08:55 Game Shakers

09:20 Game Shakers

09:45 Lugn i stormen

09:55 Lugn i stormen

10:20 Lugn i stormen

10:45 Familjen Casagrande

10:55 Familjen Casagrande

11:05 Familjen Casagrande

11:20 SvampBob Fyrkant

11:45 SvampBob Fyrkant

12:10 Kändisvikarien

12:30 Henry Danger

12:55 Henry Danger

13:20 Game Shakers

13:45 Lego Jurassic World Dubbla Problem

14:05 Alvinnn!!! och gänget

14:30 SvampBob Fyrkant

14:40 SvampBob Fyrkant

14:55 SvampBob Fyrkant

15:10 Här är Ponny

15:20 Här är Ponny

15:35 Här är Ponny

15:45 Familjen Casagrande

15:55 Familjen Casagrande

16:10 Lugn i stormen

16:20 Lugn i stormen

16:35 Lugn i stormen

16:55 Familjen Thunderman

17:25 Henry Danger

17:50 Henry Danger

18:15 Uppdrag: Spion

18:40 Familjen Thunderman

19:00 Familjen Thunderman

19:25 Lugn i stormen

19:50 Lugn i stormen

20:15 Familjen Casagrande

20:25 Familjen Casagrande

20:40 Henry Danger

21:00 Henry Danger

21:30 Uppdrag: Spion

21:55 Familjen Thunderman

22:15 Familjen Thunderman

22:40 Victorious

23:05 Victorious

23:30 iCarly

06:00 Cykel: World Tour - Baskien runt

06:49 Motorcykel: Endurance-VM - Bol d'Or

08:37 Motocross: VM

09:10 Motocross: VM

09:42 Tyngdlyftning: EM

11:07 Cykel: Pro Series

12:03 Cykel: Pro Series

14:02 Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Monte Carlo

15:00 Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Monte Carlo

17:00 Tennis: ATP World Tour 1000-turnering i Monte Carlo

18:59 Bilracing: Endurance-VM - 8 hours of Bahrain

19:58 Motocross: VM i Europas Grand Prix

20:29 Motocross: VM i Europas Grand Prix

20:58 Motocross: VM i Europas Grand Prix

21:33 Motocross: VM i Europas Grand Prix

22:03 Cykel: Pro Series

23:00 Rally: Ungerns EM-rally

00:01 Tyngdlyftning: EM

06:30 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

07:00 Sporten

07:05 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

08:00 Sporten

08:05 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

09:00 Sporten

09:05 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

10:00 Sporten

10:05 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

10:30 Sporten

10:35 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

11:00 Sporten

11:05 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

11:30 Sporten

11:35 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

12:00 Free Spirits Film

13:00 Sportmästarna

13:30 Kings Ransom Film

14:30 Wikegård vs

15:00 Wikegård vs

15:30 NBA

18:05 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

18:45 HockeyAllsvenskan Slutspel

21:35 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

22:00 Vinnare V64

22:30 Road to UEFA EURO 2020

23:00 Wikegård vs

00:30 NBA

07:00 Terror

07:50 Forging the future

08:40 Kindstrand granskar kulturen

09:10 Sahara series

10:00 Shakespeare Uncovered

14:00 Axess föredrag om geopolitik

14:15 Power and Piety

15:00 The Hidden Art of Islam

16:00 Hidden Venice

16:50 World’s greatest bridges

17:40 Studio Axess

18:10 The Great Plague

19:00 Gulag – the story

20:00 Asteroids: The New Space El Dorado

21:00 Lang Lang – New York Rhapsody

22:00 Krøniken

23:00 Singapore – Framtidsstaden

06:00 Say Yes to the Dress UK

06:25 Say Yes to the Dress

06:50 Say Yes to the Dress

07:15 Darcey & Stacey

08:10 Long Island Medium

09:05 Little People, Big World

10:05 90 Day Fiancé: Happily Ever After?

11:10 Counting On

12:15 My 600-lb Life

14:30 90 Day Fiancé: Before The 90 Days

16:50 Say Yes to the Dress

17:25 Say Yes to the Dress

18:00 Darcey & Stacey

19:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After?

20:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After?

22:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After?

00:10 My 600-lb Life

06:00 Alaska State Troopers

07:00 Brain Games - Hjärnans illusioner

07:30 Brain Games - Hjärnans illusioner

08:00 Wicked Tuna

09:00 Fången på främmande mark: Brott och straff

10:00 Car S.O.S

11:00 Närbild - Dubais flygplats

12:00 Den otroliga dr Pol

13:00 Haverikommissionen

14:00 Haverikommissionen

15:00 Sekunder från katastrof

16:00 Närbild - Dubais flygplats

17:00 Haverikommissionen

18:00 Ice Road Rescue: Vägkaos!

19:00 Food Factory

19:30 Food Factory

20:00 Haverikommissionen

21:00 Nazisternas megabyggen

22:00 Den Ultimata överlevaren

00:30 Food Factory

06:00 Mysteries At The Museum

07:00 NASA's Unexplained Files

08:00 Bizarre Foods America

09:00 Bizarre Foods America

10:00 Codes and Conspiracies

11:00 Treasure Quest

12:00 Mysteries At The Museum

13:00 Bizarre Foods America

14:00 Bizarre Foods America

15:00 NASA's Unexplained Files

16:00 Codes and Conspiracies

17:00 Mysteries At The Museum

18:00 Finding Bigfoot

19:00 Treasure Quest

20:00 Expedition Unknown

21:00 The Alaska Triangle

22:00 Paranormal Declassified

00:00 Codes and Conspiracies

06:00 Eating History

06:30 Pawn Stars South Africa

06:55 History In The Making

07:25 Storage Wars

07:50 Ancient Aliens

08:40 Eating History

09:10 Ax Men: Reborn

10:10 American Pickers

11:05 Forged in Fire

12:05 Sean Bean On Waterloo

13:05 Ancient Aliens

14:05 The Curse of Civil War Gold

15:05 Pawn Stars

16:05 Forged in Fire

17:00 American Pickers

18:00 Ax Men: Reborn

19:00 Pawn Stars

20:00 The Best of MonsterQuest

21:00 True Monsters

22:00 Lost Relics of The Knights Templar

00:00 The Best of MonsterQuest

godare.se

06:30 Ainsley's Caribbean Kitchen

07:20 Foodie Stories av Anders Husa

07:35 Water Heart Food

08:15 Rachel Khoo: My Swedish Kitchen

08:40 Jamie Oliver Keep Cooking and Carry on

09:10 Wild Harvest

10:05 Ainsley's Caribbean Kitchen

10:55 Foodie Stories av Anders Husa

11:10 Water Heart Food

11:50 Rachel Khoo: My Swedish Kitchen

12:15 Jamie Oliver Keep Cooking and Carry on

12:45 Wild Harvest

13:40 Ainsley's Caribbean Kitchen

14:30 Foodie Stories av Anders Husa

14:45 Water Heart Food

15:25 Rachel Khoo: My Swedish Kitchen

15:50 Jamie Oliver Keep Cooking and Carry on

16:20 Wild Harvest

17:15 Ainsley's Caribbean Kitchen

18:05 Foodie Stories av Anders Husa

18:20 Rachel Khoo: My Swedish Kitchen

18:45 Wild Harvest

19:15 Rick Stein's Road to Mexico

20:20 James Martin´s French Adventure

21:15 Far Flung with Gary Mehigan

22:10 Water Heart Food

22:40 Rachel Khoo: My Swedish Kitchen

23:05 Wild Harvest

00:35 Far Flung with Gary Mehigan

© 2021 Fredrik M Andersson | besök även domänkoll och bensinkoll