TV-tablå från den 20 Juli 2021

SVT1

09:50 Konstsamlarna

10:20 Mästaren

10:50 Hva feiler det deg?

11:30 Hallberg

11:45 Vem kan vad

12:45 Ole dole doff Film

14:30 Molanders

15:15 McLeods döttrar

16:00 Rapport

16:15 Lokala nyheter

16:19 Sportnytt

16:25 Kronprinsessan Victorias fond - Våga va' dig själv

16:30 En särskild sommar

17:15 Salatut museot

17:30 Rapport

17:55 Lokala nyheter

18:00 Allsång på Skansen

19:00 Morden i Midsomer

20:30 Vi eller aldrig

21:15 Rapport

21:20 Ett fall för Vera

22:50 Line of duty

23:50 Skam Deutschland

02:45 Vi eller aldrig

03:30 En särskild sommar

SVT2

13:00 Om Inga

14:00 Rapport

14:05 First ladies

14:50 Bergman revisited: Infektionen

15:10 Gino's Coastal Odyssey

15:35 Nyhetstecken

15:45 Uutiset

15:55 Oddasat

16:00 Kandit

16:30 Naturens revansch

17:25 Tänk om

17:30 Kirmizi Oda

18:00 Världens historia: Ku Klux Klan

19:00 Aktuellt

19:25 Sportnytt

19:40 Ketanes/Tillsammans

20:10 Radherrann

21:05 Nya perspektiv

22:05 Suits

22:50 Naturens revansch

23:45 Sportnytt

00:00 Nyhetstecken

TV3

09:55 Lyxfällan

10:55 Project Runway

11:55 Undercover Boss US

13:00 Masterchef USA

13:55 Lyxfällan

14:55 Project Runway

16:00 Vanderpump Rules

17:00 Masterchef USA

18:00 Lyxfällan

19:00 En mördares bekännelse

20:00 The Good Doctor

21:00 NCIS: Los Angeles

22:00 NCIS: Los Angeles

23:00 Svenska fall

00:00 The X-Files

01:00 NCIS: Los Angeles

02:00 NCIS: Los Angeles

03:00 Svenska fall

TV4

09:55 Home and Away

10:25 Home and Away

10:55 Kockarnas kamp

11:55 Sveriges mästerkock

12:55 En plats i solen: Vintersol

13:55 En plats i solen: Vintersol

14:55 Mandelmanns gård

15:55 Sommar med Ernst

16:50 Keno

17:00 TV4Nyheterna

17:15 Sporten

17:20 TV4Vädret

17:30 Halv åtta hos mig

18:00 Grand Designs Sverige

19:00 Renées brygga

20:00 TV4Nyheterna

20:15 Sporten

20:25 TV4Vädret

20:30 Smother

21:35 Smother

22:40 Hawaii 5-0

23:35 MacGyver (2016 & 2017)

00:35 En plats i solen: Vintersol

01:30 En plats i solen: Vintersol

02:30 Paramedics: Emergency Response

03:05 Garden Rescue

 
Kanal 5

09:55 Big Bang Theory, The

10:25 Big Bang Theory, The

10:55 SOS Sverige

11:55 Havets hjältar

13:00 Böda Camping

14:05 Ullared

15:10 Big Bang Theory, The

15:45 Big Bang Theory, The

16:15 Sommaren med släkten

16:40 Pitch Perfect 2 Film

19:00 Adjustment Bureau, The Film

21:30 Big Bang Theory, The

21:55 Helt perfekt

22:25 Evil Lives Here

23:30 Law & Order: Special Victims Unit

00:30 Södertäljepolisen

01:35 Alla mot alla med Filip och Fredrik

02:35 Världens tuffaste jobb med Carina Berg - Sign Language

03:30 Cake Boss

TV6

09:30 Ink Master: Redemption

10:00 NCIS: Los Angeles

11:00 NCIS: Los Angeles

12:00 L.A.'s Finest

13:00 L.A.'s Finest

14:00 NCIS: Los Angeles

15:00 NCIS: Los Angeles

16:00 Seinfeld

16:30 Seinfeld

17:00 The Simpsons

17:30 The Simpsons

18:00 Seinfeld

18:30 Seinfeld

19:00 Sap ji sang ciu Film

21:20 The Blacklist

22:20 The Shield

23:20 Cops

23:50 Cops

00:20 Family Guy

00:50 Family Guy

01:20 The Shield

02:40 Border Security: America's Front Line

03:10 Border Security: America's Front Line

03:35 Family Guy

Sjuan

09:00 Mannen som talar med hundar

10:00 Ambulansen

11:00 Bomb Girls

12:00 Mord och inga visor

13:00 Diagnosis Murder

14:00 Det okända

15:00 Husjägarna - Danmark

15:55 A Place in the Sun: Home or Away

16:55 A Place in the Sun: Home or Away

17:55 Poirot

19:00 Husjägarna - Danmark

20:00 Skenet bedrar

20:35 Skenet bedrar

21:20 Skenet bedrar

22:00 Mordoffrens revansch

23:00 Generation Porn

00:00 Det okända

01:00 Veterinärerna

02:00 A Million Little Things

03:00 Judge Judy

03:30 Judge Judy

TV8

09:20 Jamie's Great Britain

10:20 Antiques Road Trip

11:30 Escape to the Country

12:40 Escape to the Country

13:45 Midsomer Murders

16:00 Antiques Road Trip

17:00 Bones

18:00 NCIS

19:00 NCIS: New Orleans

20:00 Sherlock

22:00 Call The Midwife

23:10 Hart to Hart

00:20 Hart to Hart

01:25 Escape to the Country

02:25 Escape to the Country

03:30 OSL 24-7

09:20 Böda Camping

10:25 Salvage Hunters

11:30 Wheeler Dealers

12:35 Ullared

13:45 Border Security

14:15 Border Security

14:45 Top Gear

16:00 Böda Camping

16:55 Ullared

17:50 Border Security

18:25 Border Security

19:00 Property Brothers

20:05 Criminal Minds

21:10 Brittany Murphy: An ID Murder Mystery

22:05 Top Gear

23:20 Border Security

TV10

09:00 Alaska State Troopers

10:00 Alaska State Troopers

11:00 Highway Thru Hell

12:00 Highway Thru Hell

13:00 Pawn Stars

13:30 Pawn Stars

14:00 Pawn Stars

14:30 Pawn Stars

15:00 Storage Wars

15:30 Storage Wars

16:00 American Pickers

17:00 American Pickers

18:00 Yukon Gold

19:00 Storage Wars

19:30 Storage Wars

20:00 The Curse of Oak Island

21:00 Drug Wars

21:30 Drug Wars

22:00 Nightwatch Nation

23:00 Ice Road Truckers

00:00 Ice Road Truckers

01:00 Drug Wars

01:30 Drug Wars

02:00 Nightwatch Nation

03:00 The Gadget Show

03:30 The Gadget Show

Kanal 11

09:40 Ambulansen

10:10 Ambulansen

10:40 Curvy Brides Boutique

11:15 Curvy Brides Boutique

11:45 Flip or Flop

12:15 Flip or Flop

12:45 My Lottery Dream Home

13:15 My Lottery Dream Home

13:50 Hoarding: Buried Alive

14:55 Ambulansen

15:25 Ambulansen

16:00 Flip or Flop

16:25 Flip or Flop

16:50 My 600-lb Life: Where Are They Now?

18:00 Curvy Brides Boutique

18:30 Curvy Brides Boutique

19:00 Body Bizarre

20:05 Evil Lives Here

21:10 Curvy Brides Boutique

21:45 Curvy Brides Boutique

22:10 Deadly Affairs

23:25 Nightmare Next Door

00:25 Blood Relatives

01:30 House Hunters

02:00 House Hunters

02:30 Caribbean Life

02:55 Long Island Medium

Kanal 11

09:00 Dödligt väder

10:00 Polis på plats

10:30 Polis på plats

11:00 Kronofogden knackar på

12:00 Magiska blåsningar

12:30 Magiska blåsningar

13:00 M.A.S.H.

13:30 M.A.S.H.

14:00 Police Interceptors

15:00 Police Interceptors

16:00 Dödligt väder

17:00 Kronofogden knackar på

18:00 The Day We Walked on the Moon

19:00 Full fräs med Stefan och Krister

19:30 Full fräs med Stefan och Krister

20:00 Bruce Almighty Film

22:00 24 timmar i häktet

23:00 Naked Gun: From the Files of Police Squad Film

00:50 Social Animals Film

02:25 The thin blue line

 
SVT24

18:00 Allsång på Skansen - syntolkat

19:00 Molanders - syntolkat

19:45 En särskild sommar - syntolkat

20:30 Festen - syntolkat

20:55 Kirmizi Oda

21:25 McLeods döttrar

22:10 Bonderøven

12:00 UR Samtiden

15:00 Isländska möten

15:25 Tidstjuvar och gratisarbete

16:20 Till fots genom Arabien

17:10 Historiens megastäder

18:05 Wild North

19:00 Pilgrimsvandring mot Rom

20:00 Kanaler, båtar och kärlek

20:45 Våra heliga byggnader

21:40 The men who built America: Frontiersmen

22:10 Livsviktig lek

09:20 Deadliest Catch

10:25 Alaskan Bush People

11:30 Alaskan Bush People

12:35 How It's Made

13:10 How It's Made

13:45 Salvage Hunters

14:55 Salvage Hunters

16:00 Wheeler Dealers

17:00 Wheeler Dealers

18:00 Deadliest Catch

19:00 Deadliest Catch

20:00 Scrap Kings

21:00 Alaskan Bush People

22:00 Crikey! It's Shark Week

23:05 Deadliest Catch

00:05 Scrap Kings

01:05 Blowing Up History

02:05 American Chopper (2018)

03:05 How It's Made

03:30 How It's Made

09:50 Pit Bulls & Parolees

10:45 Scaled

11:40 Animal Cops Houston

12:35 Animal Cops Houston

13:30 Homestead Rescue

14:25 Dr. Dee: Alaska Vet

15:20 Saved By The Barn

16:15 Saved By The Barn

17:10 Saved By The Barn

18:05 The Zoo

19:00 The Aquarium

19:55 My Cat From Hell

20:50 My Cat From Hell

21:45 Pit Bulls & Parolees

22:40 Pit Bulls & Parolees

23:30 Air Jaws: Fin of Fury

00:15 Monsters Inside Me

01:00 Meet The Sloths

01:25 Meet The Sloths

01:45 Scaled

02:30 Nature's Strangest Mysteries: Solved

02:55 Nature's Strangest Mysteries: Solved

03:15 Dr. Dee: Alaska Vet

09:55 Simon

10:00 Vad händer med återvinningen? - meänkieli

10:05 Så funkar Sverige - meänkieli

10:10 Daniel Tiger's neighbourhood

10:20 In the night garden

10:50 Elinor Wonders Why

11:15 Little Roy

11:30 Jakten på bästa familjen

11:45 Bolibompafamiljen

11:50 Tree Fu Tom

12:10 Super-duper-asgrymt!

12:25 Amazing world of Gumball

12:35 Trapped

13:00 MI High

13:25 Pirate Islands

13:50 100 things to do before high school

14:10 Haunted Hathaways

14:40 Thunderbirds are go!

15:00 Odd Squad

15:15 P.King Duckling

15:25 Waffle the wonder dog

15:35 The adventures of Paddington

15:45 Becca's Bunch

16:00 Bolibompa

16:01 Ella, Oscar och Hoo

09:35 Just Roll With It

10:00 K.C. Undercover

10:25 K.C. Undercover

10:50 Coop & Cami Ask The World

11:15 Coop & Cami Ask The World

11:40 Sydney To The Max

12:05 Stuck In The Middle

12:30 Raven's Home

12:55 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

13:20 The Owl House

13:45 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

14:10 Bunk'd

14:35 Coop & Cami Ask The World

15:00 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

15:25 Sydney To The Max

15:50 K.C. Undercover

16:15 Raven's Home

16:40 Gabby Duran & The Unsittables

17:05 Bunk'd

17:30 Bunk'd

17:55 Stuck In The Middle

18:20 K.C. Undercover

18:45 Coop & Cami Ask The World

19:10 Coop & Cami Ask The World

19:35 Jessie

20:00 Disney Fam Jam S1

20:25 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

20:45 Austin & Ally

21:10 Binny and the Ghost

21:35 Dog With A Blog

21:55 Disney The Lodge

22:20 Alex & Co.

22:40 The Evermoor Chronicles

23:05 Violetta

23:50 Violetta

00:35 Dude That's My Ghost

00:55 Good Luck Charlie

01:15 101 Dalmatian Street

01:40 Gronks, The

02:00 Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir

09:00 Familjen Annorlunda

10:00 Veterinären på Bondi Beach

11:00 Veterinären på Bondi Beach

11:30 Veterinären på Bondi Beach

12:00 Världens bästa veterinär

13:00 Världens bästa veterinär

14:00 Familjen Annorlunda

15:00 112 - på liv och död

16:00 112 - på liv och död

17:00 112 - Först på plats Australien

18:00 Helikopterakuten

19:00 Veterinären på landet

20:00 Världens bästa veterinär

21:00 112 - på liv och död

22:00 112 - på liv och död

23:00 Veterinären på landet

00:00 Världens bästa veterinär

01:00 112 - på liv och död

02:00 112 - på liv och död

03:00 Veterinären på Bondi Beach

09:00 Lilla huset på prärien

10:00 Lilla huset på prärien

11:00 Frasier

11:30 Frasier

12:00 A Million Little Things

12:55 Vem dömer Amy?

13:50 Lilla huset på prärien

14:55 Lilla huset på prärien

15:55 M.A.S.H.

16:30 M.A.S.H.

17:00 M.A.S.H.

17:30 M.A.S.H.

18:00 Skål

18:30 Skål

19:00 Vem dömer Amy?

20:00 Diagnosis Murder

21:00 Frasier

21:30 Frasier

22:00 Skål

22:30 Skål

23:05 Skål

23:55 Alla tiders Karlsson Film

01:30 Janssons frestelse Film

03:20 Han glömde henne aldrig Film

 

08:45 En enkel till Antibes

11:00 Dater's Handbook

12:55 Sunes sommar

14:55 Hälsoresan

17:10 June in January

19:00 Beck

21:00 Ondskan

23:25 K-19: The Widowmaker

02:25 Planet Action

03:00 Star File (Short)

03:10 Star File (Long)

03:20 Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

SF Kanalen

08:30 Hans och hennes

10:00 Tjorven och Mysak

11:35 Lilla Jönssonligan på styva linan

13:15 Sånt är livet

15:25 Kajsa Kavat

16:00 Rasmus på luffen

17:45 Alla tiders 91:an Karlsson

19:00 Bäst före

20:35 Snabba cash

22:40 Kvinnors väntan

00:25 Jag är nyfiken - blå

02:10 Jag är med barn

03:55 LasseMajas detektivbyrå - Kameleontens hämnd

C More First

09:15 Dem Horizont so nah

11:10 SamSam

12:25 LasseMajas Detektivbyrå - Tågrånarens Hemlighet

13:45 John Lewis: Good Trouble

15:20 Last Christmas

17:00 Downton Abbey

19:00 Undtagelsen

21:00 The Goldfinch

23:25 Beck - Den tunna isen

01:05 Babyteeth

03:00 Weathering with You

C More Hits

09:30 Radioactive

11:20 Mon chien Stupide

13:05 Autumn in New York

14:50 Drömkåken

16:30 Jönssonligan och Dynamit-Harry

18:15 Wonder Boy

19:50 Star File (Long)

20:00 You Should Have Left

21:30 Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

23:10 Banana Split

00:35 Killerman

02:25 Operasjon Mumie

03:40 Gooseboy

09:30 Radioactive

11:20 Mon chien Stupide

13:05 Autumn in New York

14:50 Drömkåken

16:30 Jönssonligan och Dynamit-Harry

18:15 Wonder Boy

19:50 Star File (Long)

20:00 You Should Have Left

21:30 Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band

23:10 Banana Split

00:35 Killerman

02:25 Operasjon Mumie

03:40 Gooseboy

08:15 Miss You Already

10:05 Vores Mand i Amerika

12:00 Love Happens

13:45 Barn

16:20 Le Prince Oublié

18:00 Jay and Silent Bob Reboot

19:45 Beck - Sjukhusmorden

21:10 Assassins

22:55 Head Full of Honey

01:00 Mary

02:25 Mon chien Stupide

09:55 Teen Mom 2

10:35 Teen Mom 2

11:15 Are You The One?

11:55 Are You The One?

12:35 Catfish: The TV Show

13:20 Catfish: The TV Show

14:00 Catfish: The TV Show

14:40 Ridiculousness

15:00 Ridiculousness

15:25 Ridiculousness

15:45 Ridiculousness

16:05 Celebrity Bumps: Famous & Pregnant

16:50 Catfish: The TV Show

17:30 Catfish: The TV Show

18:15 Catfish: The TV Show

18:55 Ridiculousness

19:15 Ridiculousness

19:40 Ridiculousness

20:00 Deliciousness

20:20 Deliciousness

20:45 Deliciousness

21:05 Deliciousness

21:30 Siesta Key

22:15 The Hills: New Beginnings

22:55 Jersey Shore Family Vacation

23:35 Jersey Shore Family Vacation

00:20 Ridiculousness

00:45 Ridiculousness

01:00 Night Videos

09:55 Alvinnn!!! och Gänget

10:20 44 Cats

10:35 Henry Danger

10:55 Henry Danger

11:20 Familjen Thunderman

11:40 Familjen Thunderman

12:00 SvampBob Fyrkant

12:30 SvampBob Fyrkant

12:45 SvampBob Fyrkant

13:00 Ollies ryggsäck

13:20 Här är Ponny

13:35 Här är Ponny

13:45 Familjen Casagrande

14:00 Familjen Casagrande

14:10 Lugn i stormen

14:25 Lugn i stormen

14:35 Lugn i stormen

15:00 Lugn i stormen

15:25 Henry Danger

15:50 Henry Danger

16:15 Tyler Perrys Young Dylan

16:40 Danger Force

17:00 Goldies nya gamla liv

17:25 Henry Danger

17:50 Henry Danger

18:15 Henry Danger

18:40 Familjen Thunderman

19:05 Familjen Thunderman

19:30 Tyler Perrys Young Dylan

19:55 Danger Force

20:15 Goldies nya gamla liv

20:40 Victorious

21:00 Victorious

21:25 iCarly

21:50 iCarly

22:10 Hunters hemlighet

22:35 Hunters hemlighet

22:55 Sam & Cat

09:53 Home of the Olympics Hall of Fame Aten 2004

10:52 Home of the Olympics Hall of Fame Peking 2008

11:50 Home of the Olympics Hall of Fame London 2012

12:50 Olympiska Spelen

13:49 Endurance Car Racing, VM

15:42 Home of the Olympics

16:44 Cykel: World Tour - Tour de France

17:44 Yachting Spirit of Yachting

18:23 The Minute

18:33 Endurance Racing World Championships EWC All Access

19:03 Endurance Car Racing, VM

19:59 Offroadrally Silk way

20:34 Home of the Olympics Essential Olympic Stories

20:45 Trailblazers

20:54 Cykel Japan by bike

20:56 Endurance Moto Racing: VM

23:51 Cykel: World Tour - Tour de France

01:37 Cykel: World Tour - Tour de France

02:22 Cykel: World Tour - Tour de France

03:10 Cykel: World Tour - Tour de France

08:00 Bordtennis: Sweden Pro Series

14:10 Freeride World Tour

14:40 Sportmästarna

15:10 Sportmästarna

15:40 PGA TOUR Highlights

16:50 Speedway BAUHAUS-ligan

19:10 En sporthistoria

19:20 SK Höjdpunkter (slingan+tablå idag)

19:30 MLS Review Show

20:00 Vinnare V64

20:30 Freeride World Tour

21:00 Wikegård vs

21:30 PGA TOUR Highlights

22:30 MLS Review Show

23:00 Sverige springer

01:00 NBA

11:50 Gold: The story of man’s 6000 year obesession

13:00 Terror

13:50 Sahara series

14:50 The World’s most powerful telescopes

15:50 New Species

16:40 Matador

18:00 World’s greatest bridges

18:50 Adventskonsert i Dresdner Frauenkirche

20:00 Luthersson läser världslitteraturen

20:30 Luthersson läser världslitteraturen

21:00 Gulag – the story

22:00 Liberalismens idéer

08:05 My 600-lb Life

10:15 MasterChef Australia

11:20 MasterChef Australia

12:30 90 Days To Wed: Happily Ever After?

13:40 90 Days To Wed: Happily Ever After?

14:50 Say Yes to the Dress

15:25 Say Yes to the Dress

16:00 Sister Wives

17:00 Return to Amish

18:00 90 Day Fiancé: Happily Ever After?

19:00 I Love a Mama's Boy

20:00 I Love a Mama's Boy

21:00 I Love a Mama's Boy

22:00 Sex Sent Me to the ER

23:10 MasterChef Australia

00:15 MasterChef Australia

01:05 90 Days To Wed: Happily Ever After?

01:55 90 Days To Wed: Happily Ever After?

02:45 Counting On

03:35 Cake Boss

09:00 Flygplatssäkerhet: Brasilien

10:00 Den otroliga dr Pol

11:00 Det bästa av Haverikommissionen

12:00 Det bästa av Haverikommissionen

13:00 Sekunder från katastrof

14:00 Dränerade världshav: Djupdykning

15:00 Haverikommissionen

16:00 Det bästa av Haverikommissionen

17:00 When Sharks Attack

18:00 Hajattacksprognosen

19:00 Nazisternas megabyggen

20:00 Andra världskriget: Havets helvete

21:00 Haverikommissionen

22:00 Hajattacksprognosen

23:00 Trafficked With Mariana Van Zeller

00:00 Fången på främmande mark

01:00 Nazisternas megabyggen

02:00 Sekunder från katastrof

03:00 Det bästa av Haverikommissionen

09:00 NASA's Unexplained Files

10:00 Mysteries At The Museum

11:00 Barnwood Builders

12:00 Barnwood Builders

13:00 Edge of Alaska

14:00 Mysteries At The Museum

15:00 Mysteries At The Museum

16:00 Finding Bigfoot

17:00 NASA's Unexplained Files

18:00 Expedition Unknown

19:00 Mountain Monsters

20:00 In Search Of Monsters

21:00 Paranormal Lockdown With Nick Groff

22:00 Paranormal Emergency

23:00 Mysteries At The Museum

00:00 Expedition Unknown

01:00 Alaska Monsters

02:00 Alaska Monsters

03:00 NASA's Unexplained Files

09:05 Forged in Fire

10:05 Counting Cars

11:05 The UnXplained With William Shatner

12:05 The Curse of Oak Island

13:05 American Pickers

14:05 Forged in Fire

15:00 American Pickers

16:00 Arctic: Alone

17:00 American Pickers

18:00 Alien Files Unsealed

19:00 Ancient Aliens

20:00 Unidentified: Inside America's UFO Investigation

21:00 The Food That Built The World

22:00 The Curse of Oak Island

23:00 Alien Files Unsealed

00:00 American Pickers - The Lost Tapes

01:00 Unidentified: Inside America's UFO Investigation

02:00 The Food That Built The World

03:00 Arctic: Alone

godare.se

09:25 Rick Stein´s Long Weekends

10:55 Jamie Oliver Keep Cooking and Carry on

11:25 Jimmy Shu's Taste of the Territory

12:00 Two Hairy Bikers - Comfort Food

13:00 Veganskt på grillen

13:20 Il Podinos italienska matresa

13:40 Filip Poon

13:55 Rick Stein´s Long Weekends

15:25 Jamie Oliver Keep Cooking and Carry on

15:55 Wild Harvest

16:25 Sarah Graham´s Food Safari

16:55 Tareq Taylor’s Nordic Cookery

17:35 Three blue ducks

18:05 Växtbaserat med Thess

18:25 Asia Unplated with Diana Chan season 2

18:55 Water Heart Food

19:30 Wild Harvest

20:00 Sarah Graham´s Food Safari

20:30 Tareq Taylor’s Nordic Cookery

21:10 Three blue ducks

21:40 Växtbaserat med Thess

22:00 Asia Unplated with Diana Chan season 2

22:30 Water Heart Food

23:05 Wild Harvest

23:35 Sarah Graham´s Food Safari

00:05 Tareq Taylor’s Nordic Cookery

00:45 Three blue ducks

01:15 Växtbaserat med Thess

01:35 Asia Unplated with Diana Chan season 2

02:05 Water Heart Food

02:40 Wild Harvest

03:10 Sarah Graham´s Food Safari

03:40 Tareq Taylor’s Nordic Cookery

© 2021 Fredrik M Andersson | besök även domänkoll